Czy miałeś dobry dzień ?

Czy miałeś dobry dzień ? Jak minął mecz piłki nożnej dzisiejszego popołudnia? Była dobrze ubrana twoja kochanka? Czy w twojej klasie wydarzyło się coś śmiesznego? Jak postępują twoje badania nad Aleksandrem Wielkim? Irytuję cię ? Czy psy już uciekły? Czy twoja kanapka była dobra?
Słucha mnie ze stoickim spokojem, aż jedno z moich pytań trafia w dziesiątkę i rozluźnia swój mały, uczniowski język. Rozkoszuję się jego logorrheą, bogatą w szczere informacje, nieoczekiwane rewelacje i mimowolne cechy humorystyczne. Przyjemność, na którą nie mam zamiaru się dąsać…
Wsuwaj moje workowate spodnie do podkolanówek

20 grudnia 2021. Kiedy pakuję walizkę „Lozere Christmas Vacation”, religijnie ignoruję moje wąskie dżinsy. Trzeba powiedzieć, że mają irytującą tendencję do grania „Dr Jekyll and Mr Hyde” zgodnie z moimi wariacjami hormonalnymi. Ponieważ rodzinne wakacje są również emocjonalnie niebezpieczne, wolę unikać pakowania ubrań, które mogłyby złamać moje ego. Dlatego wybieram proste (lub szerokie) spodnie/dżinsy. Na szlakach turystycznych widać jednak, że niebezpiecznie flirtują z błotnistą ziemią. Instynktownie postanawiam wsunąć dół dżinsów do puszystych skarpetek. Nie miałam wtedy pojęcia, że ​​ta pragmatyczna sztuczka szykuje mi miłą niespodziankę… Godzinę później, kiedy zobaczyłam swoje odbicie we francuskim oknie domu, byłam zdumiona doskonale akceptowalnym wyglądem Timberland/skarpety/bluza dżinsy w tym ostatnim. Od tego czasu poważnie myślałem o powtórzeniu tego doświadczenia, nawet poza szlakami Lozère.
Nadal nie planuj moich artykułów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.